17Decembar2018

Osmomartovska zabava

O S M O M A R T O V S K A    Z A B A V A

Sekcija “ Aktiva žena” i Samostalni sindikat Preduzeća “Milan Blagojević – Namenska” Lučani ,  organizovali su tradicionalnu osmomartovsku zabavu održanu 7. marta.

Hotel istoimene varošice "Lučani" je za ovu namenu bio u prelepom ambijentu i sa takvim ambijentom činio je divno mesto okupljanja pripadnicama lepšeg pola Preduzeća "Milan Blagojević-Namenska" Lučani kao i pripadnicama drugih kolektiva iz Lučana.

Zabava je održana 7. marta sa početkom u 17 sati. Pored muzičkog programa, slavljenice su bile prijatno iznenađene priređenom  bogatom  osmomartovskom lutrijom.

❀ ❀ ❀ ❀ ❀

Na sam Dan žena, Samostalni Sindikat Preduzeća, uz čestitke koleginicama, darovao je   i cvet kao simbol ovog praznika.

❀ ❀ ❀ ❀ ❀

Predveče Međunarodnog Dana žena bilo je i u znaku kulturnog programa.

❀ ❀ ❀ ❀ ❀

Na sceni Doma kulture u Lučanima odigrana je predstava u izvođenju užičkog Narodnog pozorišta pod nazivom "Boing-Boing". Ovu veselu komediju organizovali su Dom kulture iz Lučana u saradnji sa Samostalnim Sindikatom  Preduzeća "MB-Namenska" Lučani i Centrom za kulturu opštine Lučani.

Pozorišni komad je bio veoma posećen, a dokaz tome je oduševljenje brojne publike koja je ispunila salu do poslednjeg mesta. Ljubitelji pozorišta iz varošice Lučani dugo su aplaudirali mladoj glumačkoj ekipi.

Vasa IP: 35.175.190.77
Vreme na serveru: 2018-12-17 13:12:52